Kredi Kartı ile Alışveriş Yaparken Güvende miyim?

Olimpiyatspor.com teknik altyapısı en son teknolojiyi kullanan dünyanın en iyi servis sağlayıcıları tarafından sağlanmaktadır. Sitemiz Sanal Pos Ortak Ödeme Sayfası kullanmakta ve kart bilgileriniz direkt olarak bankanın web sitesine girilmektedir. Girdiğiniz kredi kartı bilgileriniz hiç bir çalışanımız tarafından görülememekte ve Sanal Pos sayesinde ilgili Banka tarafında işlemleriniz gerçekleşmektedir. 3d Secure uygulaması ile cep telefonunuza gelen onay kodu ile  alışverişiniz tamamlanmaktadır. Günümüzde  geçerli sistemler içinde en güvenli uygulama olarak görülmektedir.

Kişisel Bilgilerim Güvende mi?

Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır. Sitemiz iletişim formlarından girmiş olduğunuz tüm bilgiler, 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır. Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ürün İade Koşulları

Tüm ürünler Olimpiyatspor.com' un garantisi altındadır. İade koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün problemli çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki iletişim bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. İadelerde kargo ücreti alıcıya aittir. Vereceğiniz bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız problemli ürün yenisi ile değiştirilecektir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.